Un român s-a luat la bătaie cu mai multi politiști în Austria

Totul a început când o mașină de poliție a oprit la un semafor.

Românul a început să facă gesturi obscene, aparent fără niciun motiv. Acesta chiar s-a lipit de capota mașinii de patrulă și a continuat să facă semne jignitoare. Când agenții i-au cerut să se îndepărteze, tânărul a atacat o polițistă.

Autoritățile austriece au fost nevoite să folosească un spray cu piper împotriva lui.

Bărbatul a fost reținut temporar și dus în arestul poliției, unde a bărbatul l-a mușcat pe agent. 

Avertizori de Integritate

Learn More →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *