Doliu în lumea sportului românesc. Fostul selecționer al echipei naționale a murit 

Montoya a antrenat naţionala României în perioada 2018-2019.

Doctor în Educaţie Fizică şi Sport la Universitatea din Barcelona, Montoya şi-a început cariera de antrenor la clubul BM Granollers (1992-1997, 2002-2008), cu care a câştigat de două ori Cupa EHF (1995, 1996) şi Cupa Spaniei (1994).

Citește continuarea pe realitateasportiva.net.

Avertizori de Integritate

Learn More →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *