Arafat se laudă cu intervenția exagerată: De data asta am dat!

“Evacuarea și toate măsurile care s-au luat, dublarea personalului era o reacție normală. Din momentul în care nouă ni se dă o informare care are mai multe posibilitări, nu este o stiintă de farmacie care spune dreapta sau stânga.

Senariul cel mai prost este scenariu pe care l-am văzut și în alte țări. Există posibilitatea să avem scenarii foarte grave… De această dată am dat tot și s-au luat măsuri pentru că aveam scenariile și stiam din timp că există scenariu foarte prost”, a declarat Arafat. 

Avertizori de Integritate

Learn More →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *