Incendiu la Spitalul Obregia. O secție a fost evacuată, după ce un pacient a dat foc unei saltele. Pompierii se află la fața locului

Motivul evacuării pacienților este că fumul s-a extins în toată secția. Un pacient a făcut atac de panică în timpul evacuării. Nu sunt alte victime și nu este nimeni rănit. Pompierii sunt acolo.  

Avertizori de Integritate

Learn More →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *