Colegiul Naţional al PMP a dat undă verde formării unei alianţe politice cu USR şi Forţa Dreptei

PMP consideră că “polul de dreapta este singura soluţie pentru România”, potrivit unei postări pe pagina de Facebook a partidului.

 

“O alianţă de dreapta este singura soluţie pentru România. Este un proiect curat, un proiect corect, un proiect care oferă românilor o variantă echilibrată la ceea ce ne oferă alianţa neputinţei, formată din cele două partide de la guvernare”, a declarat preşedintele PMP, eurodeputatul Eugen Tomac.

 

Avertizori de Integritate

Learn More →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *