Satele din România unde oamenii fură până și APA 

Până acum, au fost descoperite numeroase branșamente ilegale. Se pare că mai mulți oameni consumă apă fără să plătească. 

Polițiștii au deschis o anchetă, iar primarul uneia dintre localitățile din zonă a promis o recompensă pentru oricine oferă informații despre hoții de apă. 

Edilii se gândesc să dea o hotărâre de Consiliu Local prin care să fie interzis udatul grădinilor cu furtunul din rețeaua publică. 

Avertizori de Integritate

Learn More →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *