Angajații Guvernului României au anunțat că se pregătesc să intre în grevă japoneză, nemulțumiți de refuzul Executivului de a le crește salariile cu 30%. Aceștia susțin că salariile lor au rămas mult în urmă...
Read More
1 Minute
